BluehostBluehost jest prawdziwym weteranem branży hostingowej, ponieważ istnieje na rynku od 1996 roku. Jest bardzo popularny, szczególnie wśród użytkowników platformy WordPress-Bluehost obsługuje ponad dwa miliony stron internetowych na całym świecie.

Cena Bluehost

Cena BluehostPopularność Bluehost wynika w dużej mierze z atrakcyjnych stawek. Najtańszy pakiet kosztuje 3,95 USD miesięcznie, ale w tym wypadku powinniśmy spodziewać się pewnych ograniczeń, tzn:

  • pojemność konta wynosi 50 MB,
  • pojemność poczty nie może przekroczyć 100 MB,
  • subdomeny mogą osiągnąć 25 MB.

W przypadku braku ograniczeń miesięczna opłata wzrasta do $ 5,95.

Za usługę możemy zapłacić kartami debetowymi bądź kredytowymi.

Bardziej

Wysoka przepustowość serwera

Bluehost zapewnia prawie idealnie na stronie internetowej, średnio w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a następnie 99.98%.Bardziej

Czas ładowania strony

Krótki czas ładowania witryny jest również bardzo obiecujący, średnio 552 ms, co znacznie zwiększa szanse na dobrą pozycję w Google.

Bezpieczeństwo

Bluehost zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych, oferuje specjalne narzędzia do zwalczania spamu i oferuje wiele praktycznych aplikacji, aby Twoja strona była bardziej atrakcyjna.

Bardziej

Obsługa posprzedażna

Obsługa klienta nie jest mocną stroną tego dostawcy i ma nadzieję na dobry czas na ratunek

Przenieś stronę

Nie ma oczekiwań, że przeniesienie strony internetowej na serwery Bluehost będzie bezpłatne-większość firm nie pobiera ani grosza za przeniesienie strony internetowej, tutaj musisz zapłacić do $ 149.99.

Moja opinia na temat Bluehost, czy jest tego warta?

W przypadku blogowania lub standardowej korporacyjnej strony internetowej Bluehost oferuje wszystkie niezbędne funkcje i łatwy w użyciu panel sterowania. Dodatkowym bonusem jest niska cena, lokalizacja serwerów w USA i płatność za pomocą PayPal / Karty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here