Dhosting.plDhosting jest jednym z najlepszych dostawców usług internetowych. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, więc gwarantem są oferowane usługi są na bardzo wysokim poziomie. Co więcej, każdy serwer jest przeznaczony do hostowania bardzo dużych o skomplikowanej strukturze stron internetowych, wpływa na ogólną jakość usług.

Usługi serwerowe

Usługi serweroweDhosting posiada wysoce rozwinięte podstawowe usługi serwerowe (1 GHz CPU, 1 GB RAM i 50 GB SSD). Zasoby są tak dobierane, aby nie wystąpiła sytuacja spowolnienia serwera a co za tym idzie calej strony.

Stała subskrypcja

Należy zwrócic uwagę na to, iż cena za hosting jest stała w ujęciu rocznym i podlega rozliczeniu w modelu subskrypcyjnym.

Stała subskrypcja

Płacą, kiedy go używają

Jeśli te zasoby nie są wystarczające dla ciebie, możesz zamówić usługę analizy roszczeń. Zostało to zaprojektowane w taki sposób, aby określić najlepszą konfigurację hostingu dla Twojego celu biznesowego. Należy jednak pamiętać, że zarówno analityka, jak i dodatkowe zasoby kosztują.

Solidna Cena

Dhosting proponuje bardzo atrakcyjne ceny – już od 200 zł możesz kupić 50 GB SSD, 1 GHz CPU i 1 GB RAM. Wspominany RAM kształtuje się na poziomie 4 razy większym niż w pakiecie shared hostingowym, którego cena wynosi 900 zł netto.

Hosting w chmurze”

Hosting w chmurze to usługa, która działa w oparci o tzw. zewnętrzne serwery. Ich plusem z całą pewnością jest bezpieczeństwo oraz szybki przesył danych, oraz fakt iż problemy techniczne pojawiają się niezwykle rzadko..

Często w oferze histingów w chmurze dodatkowo oferowanesą pakiety operacyjne, które ogromnie ułatwiają zbudowanie strony internetowej.

Dhosting Ocena Klienta

W przypadku klienteli dostawcy dhosting, to aż 90% to osobyby, które zrezygnowały z ofert konkurencyjnych. Często klienci zwracają uwagę, iż po wdrożeniu oferty hostingodawcy odnotowują znacznie lepsze wyniki optymalizacyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here