GoDaddyGodaddy jest obecny na rynku usług hostingowych od 1997. W ciągu prawie 25 lat istnienia zyskał miano największego rejestratora domen na świecie, z ponad 13 milionami klientów na swoim koncie. Swoje biura posiada m.in. w Dolinie Krzemowej, Seattle oraz w Belfaście. “Ich oferta jest dedykowana mały przedsiębiorstwom, osobom prywatnym oraz twórcom stron internetowych.

Niski koszt

Jedną z największych zalet hostingu godaddy są niskie koszty – zarówno kupna i wsparcia serwisowego hostingu, jak rejestracji domen.

Niski koszt

Autor systemu sterowania

GoDaddy autor używa tarczy sterowania, co powoduje sporadyczne problemy: standardowe dyski operacyjne, takie jak techniki WordPress, nie będzie działać.Autor systemu sterowania

Cpanel i dodatkowe rozszerzenia

Narzędzia takie jak cPanel są dostępne, ale musisz zapłacić za nie dodatkową opłatę.

Treść polityki

Często pojawiają się skargi na zbyt rygorystyczne podejście do treści, które są niepotrzebnie traktowane jako spam, co utrudnia działanie witryny.

Czy moja opinia na temat GoDaddy jest warta?

GoDaddy to bardzo dobry wybór dla tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w korzystaniu z własnej strony internetowej. Godaddy jest stosunkowo nowym graczem na polskim rynku, więc czas sprawdzi jakość usług. Zapraszamy do pisania komentarzy na temat Godaddy i dzielenia się informacjami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here