HostGator

HostGator jest jednym z największych i najpopularniejszych dostawców hostingu na świecie i obsługuje ponad 9 milionów domen. Znany ze swojej niezawodności i wielu dodatkowych funkcji, oferuje nieograniczony ruch i nieograniczoną przestrzeń dyskową. Każde konto HostGator nie posiada limitu liczby subdomen, skrzynek pocztowych, baz danych MySQL i kont FTP.

Podstawowy cennik tego dostawcy usług hostingowych:

  •  Hosting w chmurze-od $ 4.95 miesięcznie
  • WordPress Hosting-od $ 5.95 miesięcznie
  • VPS – od 19,95 dolarów miesięcznie
  •  Hosting dedykowany, począwszy od $ 119.00 miesięcznie

Podatek VAT musi być obliczony dla każdej kwoty. Dokładny koszt pakietu zależy od liczby wybranych funkcji i okresu obowiązywania umowy.  Pamiętaj, że opcja rozliczenia rocznego u tego dostawcy jest najtańsza.

Przepustowość serwera

Z całą pewnością największą zaletą tego hostingu jest wysoka przepustowość serwera. Jego uptime kształtuje się na poziomie  99.99 procent w skali roku. Przez wielu specjalistów również lokalizacja serwera uważana jest jako ważny element wyboru tego hosta. Jego serwery zlokalizowane są w Stanach Zjednoczonych.

Przepustowość serwera

Prędkość ładowania na pokładzie

Szybkość ładowania strony (987-1, 082 MS) jest znacznie wyższa w Ustawieniach WordPress w chmurze (Około 521 MS).

Strona w języku angielskim

Wsparcie jest dostępne tylko w języku angielskim.

Moja opinia na temat Hostgator, czy jest tego warta?Prędkość ładowania na pokładzie

HostGator jest prawdziwym gigantem specjalizującym się w usługach pamięci masowej, co jest zarówno zaletą, jak i wadą. Ten dostawca zaleca szczególnie dla początkujących, ze względu na łatwość zarządzania i szeroki zakres przydatnych funkcji dla tych, którzy szukają prawdziwie profesjonalną obsługę-host może być dobrym rozwiązaniem.

Warto sprawdzić noclegi po obniżonej cenie i ubezpieczyć się we własnym przypadku. Zapraszam do napisania swojej opinii w komentarzach do Hostgator.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz filmy z YouTube, aby utworzyć stronę internetową na Hostgator:

Znalezienie dobrego mieszkania to prawdziwy problem. Często współpraca kończy się fiaskiem, ponieważ klient patrzy tylko na najniższą cenę, niezależnie od faktycznej jakości usług. Jak HostGator, jeden z głównych graczy na rynku, w tym sensie, dla? Dowiedz się, co myślę o Hostgator.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here