Hosting HEKKO Hekko zaliczana jest do grona polskich dostawców, które osiągneły w ostatnichj latach dużą popularność wśród użytkowników. Swoją działalnośc w Polsce rozpoczęli w 2007 roku i od tego czasu zyskali kilkadziesiąt tysięcy domen. Na ich stronie znajdujemy informację o wartościach którymi się kierują, tzn.: usługi na najwyższym poziomie oparte na wykorzystaniu serwerów o wysokiej wydajności wyprodukowanych m.in. przez takie firmy jak IBM, czy Supermicro.

Hekko

Kluczowe składowe oferty Hekko to, wysoka przepustowość serwera, dzięki której użytkownicy mają zapewnioną wydajność i bezpieczeństwo swoje hosingu. Na wysokim poziomie stoi również obsługa klienta hekko, która działa 24/7. Użytkownicy mają do dyspozycji nieograniczoną liczbę skrzynek mailowych, baz danych Mysql oraz liczne ochrony antyspam i antywirus.

Hekko

Większy

Pamiętaj, że każde wejście na Twoją witrynę internetową oznaczą dodatkową ilość pobranych danych. Dlatego oznacza to, że im większy ruch na twojej stronie, tym większe zużycie transferu danych. Jeżeli twoja witryna ma raczej mały ruch i nie posiada zbyt rozbudowanego zaplecza multimedialnego, to zdecydowanie 1GB transferu wystaczy. Należy również zwrócić szczególną uwagę na serwery z ofertą”bez limitu danych”, ponieważ mogą posiadać inne ograniczenia.

Większy

Komentarze od Hekko

Hekko obecne jest na rynku od wielu lat, dlatego to powinno Cie zachęcić do rozważenia oferty hostingu. Hekko może się pochwalić wyjatkowo dobrymi opiniami, wśród których znajdujemy zadowolenie klientów dotyczące atrakcyjnych cen ale też bardzo rozbudowanych funkcjonalości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here