Kei.pl HostingDostawca usłu hostingowych kei.pl to firma z bardzo długim stażem na polskim rynku. Od 2000 roku regularnie rozwija swoją ofertę i przyciąga rzeszę klientów.

Wśród najważniejszych wyrózników oferty na pewno znajdziemy Własne Data Center, wysoce rozwinięte technologię oraz gwarancję bezpieczeństwa.

Najdroższy Hosting – 20 złotych!

Z kolei najdroższy plan hostingowy to aż 200 GB przestrzeni dyskowej. Warto również zaznaczyć, że koszt tej usługi to zaledwie 20 zł miesięcznie. Poza brakiem limitu transferu, czy liczby stron, po wykupieniu usługi otrzymujesz również darmowy test, obsługę PHP 7.1 i SSH.

Najdroższy Hosting - 20 złotych!Plan ten jest idealny dla osób, które potrzebują wydajnego hostingu dla dużego portalu, który będzie odwiedzany przez dużą liczbę użytkowników.

Dedykowany serwer za 15 zł

To jednak nie wszystko. Kei oferuje również 2 hostingi oparte o wydajny dysk SSD. Oba kosztują jedyne 15 zł miesięcznie, ale charakteryzują się delikatnie odmiennymi cechami. W zasadzie jedyną różnicą pomiędzy tymi planami jest ilość dostępnej przestrzeni dyskowej. Pierwszy oferuje 30 GB, a drugi 40 GB. Poza tym również są to konta bez limitu najważniejszych usług.

Plusy

Ogromą zaletą omawianego dostawcy usług hostingowych jest jego długa obecność na rynku polskim. Dzięki bogatemu doświadczeniu w oczach klienta na pewno zyskuje ogromne zaufanie.  To co jest istotne przy wyborze hostingu jest gwarancja stabilności serwera oraz dobre wsparcie technicze. Wszystkim tym aspektom sprostał hosting kei.

Plusy

Minusy

Wady na jakie należy zwócić uwagę to m.in.: pomimo wszystko dosyć niekorzystna ofera cenowa (bez promocji). To co może również odstraszyc potencjalnego klienta to wyłącznie autorski panel, który nie dopuszcza mozliwości integrancji m.in. z narzędziami webmail. Innym minusem tego hosintu są bardzo restrykcyjne limity dotyczące obciążenia serwera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here