logo smart hostSmartHost jest polską firmą, która swoje serwery posiada m.in. w Częstochowie. Serwer ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku polskim. W jego ofercie znajdziemy usługi hostingowe działające na własnych serwerach, których przepustowość łącza wynosi kilka gigabajtów.

Co to jest inteligentny host SMTP?

Host smtp polega na zabezpieczeniu serweru poczy, tzn. że wymagane jest logowanie przed wysłaniem poczty w celu unikncięcia problemu z włamaniem przez niechcianą osobę na konto.

Autoryzacja SMTP polega na weryfikacji użytkownika przez serwery dedykowane poczcie wychodzącej. Taki zabieg wiąże się z zabeczpieczeniem przeż użytkowaniem naszej poczty przez osoby nieupoważnione.

Powody, dla których możesz potrzebować usługodawcy SMTP Smart Host

 Teraz, gdy odpowiedzieliśmy na pytanie “Co to jest inteligentny host”, omówmy tylko kilka typowych powodów, dla których administrator poczty e-mail może potrzebować pomocy usługi SMTP smart host:

Powody, dla których możesz potrzebować usługodawcy SMTP Smart Host

1.Brakuje wysyłania wiadomości e-mail

Mała firma nie może wysłać e-mail na tyle, aby wytworzyć spójną reputację adresów IP.  Bez ustalonej reputacji może być trudno z powodzeniem wysłać wiadomość e-mail bez blokowania filtrów spamu.  W takim przypadku wiadomość e-mail może zostać przekierowana za pośrednictwem uwierzytelnionego serwera smart host z ustaloną reputacją, aby pomyślnie dostarczyć ją z ograniczoną przerwą.

2.Serwer Exchange działa na złych adresach IP

Bez względu na to, jak dobre są Twoje intencje jako nadawcy wiadomości e-mail, bardzo możliwe jest, że twój adres IP może mieć zepsutą reputację, która może powodować problemy z dostarczaniem wiadomości e-mail.  Być może twój adres IP był wcześniej używany przez spamera lub ktoś, kto dzieli Twój adres IP, wysyła pocztę o niskiej jakości-bez względu na przyczynę, zepsuty adres IP zaszkodzi Twojej dostawie.  Podobnie jak w poprzednim punkcie, przekierowanie za pośrednictwem uwierzytelnionego serwera SMTP smart host o pozytywnej reputacji spowoduje, że Twoja poczta trafi do skrzynki odbiorczej odbiorców.

3.Wyciek w lokalnym filtrze spamu

Firmy korzystające z lokalnego filtra spamu mogą czasami mieć do czynienia z błędem w filtrze, który pomija spam wychodzący.  Jeśli skompromitowany użytkownik pozostanie niezauważony, ilość spamu może szybko przeważyć nad dobrą pocztą, powodując poważne zmniejszenie dostawy.  Jeśli tak się stanie, serwer SMTP smart host może zapewnić szybką trasę wokół uszkodzonego systemu i dostarczyć niezbędną wiadomość e-mail.

Chociaż jest to tylko kilka specyficznych dla danego przypadku problemów, które mogą wymagać pomocy usługi poczty e-mail smart host, istnieje wiele korzyści, które wynikają z korzystania z serwera smart host bez względu na to, jaka jest twoja wyjątkowa sytuacja. Przejdźmy do sedna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here