Często pomijane jest to, że hosting jest jednym z kluczowych elementów każdej strony internetowej. Wybór najlepszego hostingu WordPress dla Twoich potrzeb może poprawić SEO i zwiększyć sprzedaż. Istnieją różne opcje hostingu WordPress, takie jak darmowy, współdzielony, VPS, dedykowany. W tym przewodniku pomożemy Ci wybrać najlepszy hosting WordPress dla Twojej witryny.

WPBeginner to największy darmowy zasób WordPress, który odnotowuje miliony wyświetleń miesięcznie. Dzięki ponad 200 000 użytkowników i wieloletniemu doświadczeniu z firmami hostingowymi – wiemy, jak ważne jest, aby wybrać najlepszą firmę hostingową WordPress.

Naszym celem w tym przewodniku jest podzielenie się naszym ponad 12-letnim doświadczeniem i wiedzą na temat tego, co należy wziąć pod uwagę przy wyborze firmy hostingowej dla Twojej firmy.

zagraniczny hosting ranking top3

Aby pomóc ci podjąć właściwą decyzję, przeprowadziliśmy również równoległe porównanie najlepszych firm hostingowych WordPress, w tym testów prędkości, testów uptime i testu niezawodności (przewiń, aby zobaczyć pełne porównanie).

Najlepsi Dostawcy Hostingu WordPress

Bluehost   

Jeden z najstarszych hostingów internetowych, który został uruchomiony w 1996 roku.  Bluehost stał się największą marką, jeśli chodzi o hosting WordPress. Są oficjalnym, zalecanym dostawcą usług hostingowych dla WordPress. Dzięki Bluehost nigdy nie będziesz musiał się martwić, że Twoja witryna będzie powolna, nawet gdy jest dużo ruchu. Ich 24/7 wsparcie eksperckie jest zawsze dostępne, aby pomóc, gdy jest to potrzebne przez telefon, e-mail lub czat na żywo. Mają Ranking #1 w hostingu dla małych firm. Ponadto oferują użytkownikom WPBeginner ekskluzywną zniżkę w wysokości 63%, bezpłatną domenę, bezpłatny SSL i darmowy kreator witryn z szablonami.

Hostgator 

HostGator obsługuje ponad 8 milionów domen i jest jednym z najpopularniejszych hostingów internetowych w branży. Dzięki instalacji WordPress 1-click, 99,9% gwarancji up time oraz 24/7 wsparcia, jest to inteligentny wybór dla każdego właściciela witryny. WPBeginner jest dumnym klientem HostGator od 2007 roku, a nasza strona jest hostowana na dedykowanych serwerach HostGator. Uważamy je za najlepsze usługi hostingowe dla firm. Oferują naszym czytelnikom ekskluzywną zniżkę w wysokości 62% , bezpłatną nazwę domeny i bezpłatny certyfikat SSL.

Najlepsi Dostawcy Hostingu WordPress

Firma siteground 

SiteGround jest jednym z najbardziej popularnych i wysoko ocenianych dostawców hostingu w społeczności WordPress. Zapewniają unikalne wewnętrzne rozwiązania dla szybkości i bezpieczeństwa WordPress, aby Twoja strona była tak szybka i bezpieczna. Są znani z najlepszego wsparcia 24/7 w branży, więc są oficjalnym” WordPress ” zalecanym dostawcą usług hostingowych. Funkcje SiteGround obejmują automatyczną aktualizację, wbudowane buforowanie WP, CDN, etap jednym kliknięciem i kontrolę wersji GIT. Są także jedną z niewielu firm oferujących usługi hostingowe z 3 centrami danych w USA, Europie i Azji. Na dodatek mają specjalną zniżkę w wysokości 70% dla czytelników WPBeginner.

Dreamhost   

DreamHost istnieje od 18 lat i jest znany z tego, że hosting jest łatwy w obsłudzę. Dostajesz konfigurowalny pulpit nawigacyjny, 1-click WordPress install, automatyczne aktualizacje WordPress, nieograniczoną przestrzeń, nieograniczoną przepustowość i bezpłatne dyski SSD, dzięki czemu Twoja witryna jest o 200% szybsza. DreamHost obsługuje ponad 600 000 blogów i stron internetowych WordPress. Nie ma żadnych opłat instalacyjnych, a także otrzymujesz bezpłatną domenę.

GreenGeeks   

GreenGeeks stał się dobrze znaną marką w branży hostingowej WordPress z ich olśniewająco szybką wydajnością strony internetowej, całodobowym wsparciem w USA i przyjazną dla środowiska platformą. Oferują one automatyczną instalację WordPressa za pomocą 1 kliknięcia, zarządzane aktualizacje, zwiększone bezpieczeństwo, bezpłatne CDN, bezpłatną migrację witryny i wybór ponad 5 różnych lokalizacji centrów danych. GreenGeeks ma ponad 500 000 stron internetowych, a klienci je uwielbiają. Ponadto mają specjalną zniżkę w wysokości 60% dla czytelników WPBeginner w połączeniu z bezpłatnym SSL i bezpłatną nazwą domeny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here